Інструктивно-методична нарада

Дата: 26.10.2018 15:30

26 жовтня 2018 року в приміщенні БДЮТ відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів – голів  предметних журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н. р.

Методист РМК Наталія Волошенко детально розповіла  про  особливості організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 20187-2019 н. р. та обов'язки голів предметних журі. Також наголосила Наталія Волошенко на важливості проведення олімпіад будь-якого рівня відповідно до Положення.

Завідувач  РМК Світлана Плотнікова проаналізувала підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року випускників закладів загальної середньої освіти Великописарівського району.  Зупинилась на особливостях ЗНО 2019 та  завданнях, які стоять перед педагогічними колективами, відділу освіти, районного методичного кабінету  щодо якісної підготовки учнів до ЗНО -2019.