Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про  проведення  щорічного Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек», з 1 по 31 жовтня 2019 року у Великописарівському районі пройшов  шостий місячник шкільних бібліотек.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». До його проведення активно долучилися бібліотекарі, класні керівники та батьки, використовуючи традиційні та інноваційні форми роботи для підготовки заходів. У багатьох закладах загальної середньої освіти відбулися бесіди «Діти, книга, бібліотека», «Сучасна бібліотека – це інформаційний центр творчого розвитку дитини».


З метою посилення ролі шкільних бібліотек у вихованні культури читання учнів протягом місячника шкільні бібліотечні фонди поповнилися художньою літературою, завдяки благодійній акції «Бібліотека – читачу, читач – бібліотеці», організовано традиційні книжкові виставки  «Кращі книги – нашим дітям», «Книги для людини, як сонце для життя», виставки дитячих малюнків « Яскраві ілюстрації», «Казкові герої»;проведено фотокроси:  «Я –  читач  шкільної  бібліотеки»,  «Моє  хобі  –  читання»; буккросинг «Передай книжку другу». 


Вцілому, слід відмітити, що у всіх закладах  загальної середньої освіти району були проведені змістовні тематичні бібліотечні та виховні заходи, під час яких бібліотекарі продемонстрували професійні вміння та навички організації роботи з дітьми, а також збагатили знання учнів у напрямку розвитку здібностей через гармонійне поєднання інтерактивних технік та інноваційних технологій навчання.
 « повернутися до списку новин