XXVII районні спортивні ігри школярів з футболу

Дата: 25.09.2018 15:48

21.09.2018 року на базі Заводської ЗОШ Кириківської селищної ради пройшли XXVII районні спортивні ігри школярів з футболу серед команд юнаків ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За підсумками змагань перше місце посіла команда В-Писарівської СШ (тренери Коломієць О.А., Кулик М.П., Гапоненко С.А.), друге місце Заводська СШ Кириківської селищної ради (тренери Середа С.П., Глубока А.О.), третє місце Добрянький НВК (тренер Чернігов М.О.), четверте місце Ямненська ЗОШ (тренер Кальченко Ю.В.), п’яте місце Пожнянський НВК (тренер Сторожев М.О.), шосте місце Кириківська ЗОШ Кириківської селищної ради (тренер Дейкун О.І.), сьоме місце Тарасівський НВК (тренер Тутов В.М.), восьме місце Солдатський НВК (тренер Панов О.І.), дев’яте місце об’єднана команда  Рябинівська ЗОШ та Яблучанської ЗОШ Кириківської селищної ради (тренер Перпелиця О.В.). Всього в змаганнях з  футболу прийняло участь 135 учнів.