Cемінар-практикум вчителів біології та хімії

Дата: 15.11.2018 16:16

14 листопада 2018 року на базі Тарасівського НВК відбувся семінар-практикум вчителів біології та хімії на тему «Сучасні інноваційні технології як найбільш  ефективні засоби формування життєвих компетентностей учнів на уроках хімії та біології».

У заході взяли участь 8 педагогів, які відвідали майстер-класи Шелєпової О.М. «Роль органічних речовин у харчовому раціоні людини» та Шаповалової С.В. «Мотивація до навчання як головна умова розвитку творчого мислення учнів».

За круглим столом учасники семінару проаналізували результати ЗНО (ДПА) у 11 класі з біології/хімії в порівнянні з річними оцінками в розрізі кожного закладу освіти району, опрацювали програми ЗНО-2019, розробили заходи щодо підвищення рівня знань учнів з природничих дисциплін.

Вчителі закладів освіти одержали ресурсні матеріали з семінару, проведеного на високому методичному рівні.