Відділ освіти Великописарівської районної державної адміністрації

Проєкти для громадського обговорення

Долучаймося! МОН пропонує проєкти для громадського обговорення: «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1109 «Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння», «Типовий перелік обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» у ЗЗСО», «Методика розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти за компетентнісним підходом».

Обговорення тривають:

Проєкт «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1109 «Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння» - до 15 травня 2020 року. Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймають у письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: t_panchenko@mon.gov.ua, Панченко Тетяна Володимирівна.

Проєкт  «Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» у ЗЗСО»  - до 01 травня 2020 року.  Зауваження та пропозиції надсилати на електронну адресу: khomenko@mon.gov.ua.

Проєкт «Методика розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти за компетентнісним підходом»  - до 15 травня 2020 року. Зауваження та пропозиції надсилати у письмовому вигляді та електронною поштою у формі порівняльної таблиці за адресами: Міністерство освіти і науки України, каб. 407, бульвар Т. Шевченка, 16, м. Київ, 01601; e- mail: ponomarova@mon.gov.ua, galinaponomarova23031938@gmail.com« повернутися до списку новин