Е-підручники вперше отримали гриф МОН

Міністерство освіти вперше надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» шкільним електронним підручникам. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич. Зокрема, схвалення міністерства отримали 10 назв електронних засобів навчального призначення для учнів першого класу.

11:24 17.10.2018

З робочим візитом

11 жовтня з робочим візитом перебувала у закладах освіти Великописарівського району директор департаменту Сумської ОДА Гробова Вікторія Павлівна.

09:40 17.10.2018

Відзначили День захисника Вітчизни

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві протягом жовтня 2018 року в усіх закладах освіти  району організовано проведення низки тематичних заходів.

09:22 16.10.2018

Районний семінар учителів історії та правознавства

12 жовтня на базі Вільненського НВК відбувся районний семінар учителів історії та правознавства «Компетентнісно-діяльнісний підхід у викладанні історії та правознавства». Досвідом роботи з даної проблеми зі своїми колегами поділилась  Клушина Т.В., вчитель історії та правознавства Солдатського НВК.

08:52 16.10.2018

Урочистості до Дня працівників освіти

У районному Будинку культури 4 жовтня відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.(Фото за посиланням https://v-pisarevka.com/photo/210-2). На святі були присутні голова районної ради Сипко Д.Д., заступник голови РДА Петренко М.П., депутат Сумської обласної ради Стрельченко О.Ю., т.в.о. начальника відділу освіти Плотнікова С.П., голова районної профспілки працівників освіти Курило С.М., які щиро привітали освітян з професійним святом та відзначили кращих працівників грамотами, подяками, подарунками.

15:27 04.10.2018

Вітаємо з Днем працівників освіти!

Шановні працівники закладів освіти Великописарівського району! Відділ освіти та районний методичний кабінет посилає вам найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята!

10:21 04.10.2018

Участь у вебінарі з ЗНО

2 жовтня відповідальний за проведення ЗНО у Великописарівському районі Плотнікова С.П., заступники директорів з навчально-виховної роботи, які є відповідальними за ЗНО у закладах загальної середньої освіти, взяли участь в обласному вебінар-нараді "ЗНО - дзеркало української школи. Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року в Сумській області". Організували і провели захід методисти відділу моніторингу та ЗНО СОІППО.

09:15 03.10.2018

Адаптація першокласників

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», наказів Міністерства освіти і науки України від 21.03.2018 № 268 «Про  затвердження типових освітніх програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти»  від 20.08.2018 № 923 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі», відділу освіти від 03.09.2018 № 288-ОД «Про запровадження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українські школі» у вересні 2018 року вивчалося дане питання у закладах загальної середньої освіти.

16:33 02.10.2018

Подорож до театру

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.

09:05 02.10.2018