Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення).

13:38 02.12.2020

Другий день першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Українська мова і література»

18 листопада 2020 року відбулося конкурсне випробування «Дистанційний урок» першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації "Українська мова та література".

15:29 18.11.2020

Розпочався перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Українська мова і література»

17 листопада 2020 року на базі відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації, закладів загальної середньої освіти Великописарівського району, Охтирської міської ради та Чернеччинської об’єднаної територіальної громади в онлайн-режимі стартував перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу « Учитель року-2021» у номінації «Українська мова і література».

11:12 17.11.2020

Розпочався перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінаціях «Математика», «Трудове навчання»

16 листопада 2020 року розпочався перший (зональний) тур  всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»  у номінаціях «Математика»,  «Трудове навчання». У ньому беруть участь учитель трудового навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Шелєпов Іван Миколайович та Гладченко Світлана Ігорівна, учителька математики цього ж закладу. Бажаємо їм успіху у конкурсних випробуваннях, віри в себе та гарного настрою!

11:15 16.11.2020

16:42 05.11.2020

Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ "Великописарівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Великописарівської районної ради Сумської області

20 вересня 2020 року у приміщенні Великописарівської районної ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Великописарівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Великописарівської районної ради Сумської області.

15:27 20.10.2020

Запрошуємо учнів закладів освіти долучитися до онлайн акції "ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!"

Із метою підтримки зусиль медичних працівників у протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, розуміння важливості роботи лікаря в умовах пандемії, формування громадської думки щодо наявних загроз, спричинених хворобою, усвідомлення соціальної відповідальності за дотриманням протиепідемічних заходів, виховання толерантності як основи взаємодії громадянського суспільства в області започаткована соціально-просвітницька онлайн акція «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»

08:56 20.10.2020