Регіональний форум з питань реформи шкільного харчування

8 жовтня голова Великописарівської селищної ради Людмила Бірюкова з начальником відділу освіти, молоді та спорту Зоєю Драгун взяли участь у третьому регіональному Форумі "Реформа системи шкільного харчування", який відбувся у Дніпрі за участі Першої леді Олени Зеленської, ініціаторки реформи шкільного харчування, та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

11:36 11.10.2021

МОЗ затвердило Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

Обов'язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 підлягають працівники, визначені у Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, затведженого наказом Міністерства охорони здоров’я України 04 жовтня 2021 року № 2153 (завантажити за посиланням)

11:04 11.10.2021

Вітаємо з професійним святом!

Бути вчителем, вихователем, наставником - це справжнє мистецтво, обране за покликанням серця. Це наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ знаннями, мудрістю, милосердям, людяністю.

10:28 01.10.2021

День туризму у Попівській філії

Туризм - це круто! "Один день подорожі змінює більше, ніж рік вдома", "Залізничний квиток дарує більше надій і сподівань ніж лотерейний", "Картинка на природі краща від картинки в смартфоні"... Саме під такими гаслами пройшов всесвітній день туризму у Попівській філії, який традиційно відзначають 27 вересня кожного року.

13:29 29.09.2021

Життя у Великописарівській СЮН

Вирує життя у Великописарівській станції юних натуралістів. Її вихованці вже  підготували до зимівлі у приміщенні майбутні дерева: пересадили в горщики гранати, зизифус, гледичію безколючкову, павловнії, фініки. Всі рослини вирощені з насіння вихованцями гуртка "Юні садівники".

13:22 29.09.2021

Урок-марафон "Україні - 30"

Після уроків, не зважаючи на втому, учні 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів долучилися до всеукраїнського марафону. До всеукраїнського інтерактивного заходу долучилися і учні 9 класу.

13:04 29.09.2021

80-ті роковини Бабиного Яру. Жива пам"ять

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. 28 вересня вихованці гуртка «Стежина» та учні Вільненського НВК приєднались до української та світової спільноти щодо вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

12:50 29.09.2021

ЗНО 2022

Випускники 2022 року мають обов’язково скласти тести (тобто пройти ДПА) з таких предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька) – за вибором випускника, четвертий предмет за вибором випускника (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

12:17 29.09.2021

Нарада відділу освіти, молоді та спорту

27.09.2021 відбулась нарада відділу освіти, молоді та спорту при начальнику З. Драгун. Розглянуті питання про мережу закладів освіти на 2021-2022 н.р., організацію харчування у закладах загальної середньої освіти, підсумки проведення акції "Сердце до серця", організацію та проведення Всеукраїнської акції "Чиста Україна - чиста Земля", підготовки до свята працівників освіти та інші.

09:48 27.09.2021