Кадровий склад

Методист РМК з кадрових питань – Гавриленко Віра Василівна

Методист РМК з охорони дитинства –  Іншина Тетяна Федорівна

Методист РМК з виховної роботи – Котлярова Тетяна Вадимівна

Методист РМК з дошкільної освіти  та психологічної служби – Волошенко Галина Іванівна

Методист РМК з бібліотечних фондів –   Зайцева Наталія Миколаївна

Секретар  - Сидорова Любов Михайлівна

Плотнікова Світлана Петрівна - завідувач районним методичним кабінетом. Освіта вища, у 1986 році закінчила Харківський ДПУ ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю – вчитель української мови та літератури. Здійснює загальне керівництво методичною службою району. Здійснює методичний супровід викладання російської мови та  зарубіжної літератури. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», грамотами відділу освіти, управління освіти і науки ОДА.

Гавриленко Віра Василівна - методист з кадрових питань. Освіта вища, у 1980 році закінчила Сумський ДПУ ім. А.С.Макаренка за спеціальністю – вчитель української мови та літератури. Відповідає за атестацію педпрацівників району, їх курсову перепідготовку. Здійснює роботу з абітурієнтами, кадровим резервом. Веде картотеку нагородження педпрацівників району, особові справи та трудові книжки працівників відділу освіти. Здійснює методичний супровід викладання української мови  та літератури. Нагороджена грамотами відділу освіти, управління освіти і науки ОДА.

Волошенко Наталія Олексіївна - методист райметодкабінету. Освіта вища, у 1993 році закінчила Глухівський ДПІ ім. С.М. Сергеєва-Ценського за спеціальністю – вчитель початкових класів. Організовує  роботу районних мо, проводить  інтелектуальні конкурси та олімпіади з обдарованими учнями, професійні конкурси з педпрацівниками. Узагальнює матеріали ППД району. Секретар ради методичного кабінету. Здійснює методичний супровід викладання навчальних предметів у початкових класах. Нагороджена грамотами відділу освіти, управління освіти і науки ОДА, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Іншина Тетяна Федорівна - методист з охорони дитинства. Освіта вища. Закінчила Глухівський державний педагогічний університет. За спеціальністю –  вчитель інформатики, трудового навчання, креслення та основ безпеки життєдіяльності. Організовує  супровід та соціальний захист дітей-cиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Організовує індивідуальне та інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами та забезпечує їх методичний супровід. Координує діяльність відповідальних у навчальних закладах за роботу у програмі "Курс ШКОЛА", адміністраторів веб-сайтів закладів освіти. Відповідає за наповнення сайту відділу освіти.   Секретар колегії відділу освіти та оперативних нарад методистів РМК. Здійснює методичний супровід  викладання інформатики, історії, правознавства та трудового навчання. Нагороджена грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Котлярова Тетяна Вадимівна - методист з виховної роботи. Освіта вища. Закінчила  Глухівський Національний педагогічний університет. За спеціальністю –  вчитель початкових класів, організатор навчально-виховного процесу.   Забезпечує організацію виховного процесу у навчальних закладах, Здійснює методичний супровід викладання фізичної культури, захисту Вітчизни, предметів художньо-естетичного циклу.

Зайцева Наталія Миколаївна - методист з бібліотечних фондів. Освіта вища. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика". Координує роботу шкільних бібліотекарів. Відповідає за своєчасне надходження підручників, навчально-методичної літератури, періодичних видань. Здійснює методичний супровід викладання математики, фізики, астрономії, хімії, біології, основ здоров"я, географії та економіки. Секретар апаратної наради відділу освіти.

Волошенко Галина Іванівна - методист з дошкільної освіти та психологічної служби. Освіта вища. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка. Організовує та координує роботу дошкільних навчальних закладів.Здійснює моніторинг за наданням  ДНЗ якісної освіти дітям дошкільного віку. Здійснює методичний супровід психологічної служби району.