ЗНО з математики: напередодні тестування

У вівторок, 21 травня, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У 2019 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з математики. Тест входить до трійки найбільш популярних предметів серед випускників шкіл. До участі у тестуванні зареєстровано понад 146 тисяч осіб.

15:53 20.05.2019

Увага! Обговорення. МОН представило новий Порядок про інклюзивне навчання

Міністерством освіти розроблений проект Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти. Документ є осучасненою редакцією постанови Кабінету Міністрів від 15 серпня 2011 р. № 872«Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах».

15:35 20.05.2019

Вшанували обдарованих

Сьогодні в районному Будинку культури відбулося вшанування обдарованої учнівської молоді: творчих, талановитих, кмітливих, спритних, наполегливих, завзятих ... наших дітей.

13:51 17.05.2019

Свято Вишиванки

Сьогодні справжніх українців згуртувала любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу, до традицій та духовних надбань.

12:01 17.05.2019

Дружній визит

Педагогічна еліта Сумського району на чолі з головою Сумської районної держадміністрації Геннадієм Дорошенком прибула з дружнім візитом до освітян Великописарівщини.

16:46 16.05.2019

Заслужена перемога

Команда Великописарівської районної станції юних натуралістів Сумської області, у складі Надточий Анастасії, Шевцової Єлизавети, Новосьолосої Юлії, учениць Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. та Кузьменко Таїсії, учениці Кириківської ЗОШ І-ІІІ ст. посіла І місце на Всеукраїнському конкурсі квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" з проектом озеленення " Щире золото правди незабутніх століть".

15:17 16.05.2019

День матері

Другої  неділі  травня відзначили День Матері. Це свято близьке і дороге нашому народу, тому що в душі його завжди  живе любов до Матері Божої – найсвятішої Богородиці, матері – України – нашої любої Вітчизни, і матері рідної, якій завдячуємо своїм життям.

08:29 15.05.2019

Нарада керівників закладів освіти

На базі Великописарівської районної станції юних натуралістів відбулась планова нарада керівників закладів освіти району під керівництвом начальника відділу освіти Дмитриченка С.О.

14:12 08.05.2019

Фотоконкурс "Селфі у вишиванці"

Районний методичний кабінет відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації запрошує взяти участь в акції «Селфі у вишиванці» і отримати приємний та корисний приз.

09:12 07.05.2019

Перемога у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

2 травня до Києва приїхали близько 1200 юних науковців з усієї України. Адже цього дня стартувала масштабна МАНівська подія – фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!  Вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів,слухачка Сумського територіального  відділення  МАН України Анастасія Надточий у секції "Етнологія" виборола призове ІІІ місце!

16:49 06.05.2019