Пробне ЗНО - 2022

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року.

14:28 22.12.2021

Завершився перший етап першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Цикл конкурсних випробувань першого етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» завершився 17.12.2021. Учасники пройшли «Тестовання», здійснювали презентацією «Фрагментів дистанційних уроків», які оцінювали члени фахових журі у Сумському обласному інституті після дипломної педагогічної освіти та, по завершенню змагань, підбивали підсумки відбіркового конкурсного етапу.

13:48 21.12.2021

СКЛЯР НАЗАР БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ СЕРЕД УЧНІВ ПАМ'ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ОПЕРАЙЛА

14 -16 грудня 2021 року команда Великописарівської дитячо-юнацької спортивної школи Великописарівської селищної ради брала участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед учнів пам’яті Заслуженого тренера України С.Операйла. Скляр Назар, вихованець ДЮСШ, учень Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи виборов третє місце на дистанції 3000 м. Тренер Рибалка Григорій Петрович.

15:46 20.12.2021

КЛЕЦЬ ДМИТРІЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З РОБОТОТЕХНІКИ

Честь Великописарівської громади на обласних змаганнях з робототехніки (14-15 грудня) захищали Клець Дмитрій та Фролов Владислав - вихованці гуртка "Освітня робототехніка" Великописарівської станції юних натуралістів (керівник Фролова Т.В.) та Безуська Олена - учениця 3-В класу (керівник Фурса Н.А) Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи/ Вітаємо призера - Клець Дмитрія за зайняте ІІІ місце у категорії: «Сумо LEGO WeDo 2.0» та учасників Безуську Олену категорія «Сумо (ARDUINOподібні)» і Фролова Владислава категорія «Сумо LEGO», «Слалом LEGO».

15:44 20.12.2021

БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ Великописарівської селищної ради - ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ

На обласному форумі позашкільників Сумщини підбито підсумки обласного фестивалю творчих презентацій закладів позашкільної освіти "Різні, творчі креативні - презентуєм позашкілля ". Будинок дитячої та юнацької творчості нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

15:42 20.12.2021

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ - ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ

Великописарівська станцію юних натуралістів визнано лауреатом фестивалю творчих презентацій "Різні, творчі, креативні"- презентуєм позашкілля, що проходив у межах обласного форуму працівників закладів позашкільної освіти "Переформатування регіональної системи позашкільної освіти: актуальні завдання, нові можливості та ресурси". Покликання для перегляду відеоролика: https://youtu.be/1SmPq4J0jjQ

15:39 20.12.2021

ІІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

18 грудня відбувся ІІІ етап XXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможці ІІ етапу. Учні Великописарівської спеціалізованої школи, Ямненської ЗОШ та Вільненського НВК взялиучасть у творчому конкурсі. Тож побажаємо їм успіху і перемоги.

15:32 20.12.2021

Участь у Tree Reporters Challenge

Вихованці гуртка «Юні охоронці природи», який працює на базі Великописарівської СЮН, стали репортерами програми GLOBE і створили постер «Prunus Cerasus» (Вишня звичайна), взяли участь у Tree Reporters Challenge та отримали міжнародні Почесні грамоти за підписом Dr. Tony P. Murphy, Director GLOBE Implementation Office.

15:26 20.12.2021

ЗНО -2022

Долучайтеся 21 грудня о 15:00 до розмови з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на нашому YouTube-каналі. Говоритимемо про те, на що варто зважати, готуючись до тестування з фізики. Цей ефір розпочне низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2022.

14:22 16.12.2021

Учитель року - 2022

Конкурс «Учитель року-2022» крокує Україною. 13 грудня 2021 року відбулося перше конкурсне випробування «тестування». Від закладів загальної середньої освіти нашої громади участь беруть: у номінації «Інформатика» - Скряга Валентина Геннадіївна, учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, «біологія» - Кузьменко Тетяна Олексіївна- учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, Прасолова Олена Василівна - учитель Добрянської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, «мистецтво» - Кучкова Інна Іванівна - учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, Лазарашвілі Олена Георгіївна- учитель Братеничанської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи. Ми вболіваємо за наших розумних, красивих, креативних педагогів і бажаємо їм віри в свої сили, витримки, волі до перемоги.Ви найкращі!

11:52 14.12.2021