ВЧИТЕЛІ ВАЖЛИВІ

Вчителі важливі - під таким гаслом відбулося обласне свято до Дня працівників освіти. На святі наші учні отримали Дипломи стипендіатів, їх наставники - Подяки Сумської обласної державної адміністрації. Усім нагородженим бажаємо щасливого життя в Україні та нових досягнень! Хай буде мир після нашої ПЕРМОГИ! Україна понад усе!

15:01 28.09.2022

СТИПЕНДІЇ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

У новому навчальному році з 01.09.2022 року по 31.08.2023 року будуть отримувати стипендії Великописарівського селищного голови учні-переможці І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, обласних та всеукраїнських турнірів, конференцій, мистецьких фестивалів, конкурсів: Гулай Олеся Генадіївна, Крамська Анастасія Миколаївна, Подпрятова Ольга Сергіївна, Скрипник Валерія Сергіївна, Мороз Тетяна Леонидівна – учениці Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, вихованці СЮН та БДЮТ Великописарівської селищної ради Сумської області. Вітаємо обдарованих учнів з достойною винагородою!

13:27 31.08.2022

НАГОРОДЖЕНО ПЕДАГОГІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, значний внесок у справу навчання і виховання молодого покоління нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Севідову Олену Володимирівна, учителя хімії, інформатики Добрянському філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М..Середи та Артюшенко Тетяну Макаріану, учителя образотворчого мистецтва Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів І.М. Середи. Наказ від 03.08.2022 № 115 к/з.

13:23 30.08.2022

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

30.08.2022 року у відділі освіти та спорту Великописарівської селищної ради відбулося засідання комісії з проведення тарифікації педагогічних працівників Великописарівської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік.

13:19 30.08.2022

КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

29.08. 2022 року у Великописарівській селишній раді відбулася (онлайн) серпнева педагогічна конференція «Якісна освіта- фундамент сильної держави».

13:14 29.08.2022

Засідання спільноти керівників ЗЗСО

В рамках заходів до серпневої конференції стартували засідання професійних спільнот педагогічних працівників. Сьогодні 26 серпня о 9.00 загальнонаціональною хвилиною мовчання в онлайн-режимі  розпочали свою роботу керівники закладів загальної середньої освіти Великописарівської селищної ради.

11:54 26.08.2022